Ungdomsutvalget

Ungdomsutvalget på Hydro Karmøy er en aktiv gruppe som arrangerer en rekke aktiviteter for ungdom (ungdom = til og med 33 år).

Leder/Ungdomstillitsvalgt er fullverdig medlem av AKF-styret.

Kontaktinfo:

Leder: Sandra Haave Aanesen, Sandra.Aanesen@hydro.com  454 92 330 Anodemontasjen

Nestleder: Mikkel Hettervik, Mikkel.Hettervik@hydro.com  98453807 Pressboltstøperiet

Sekretær: Simon Hasselkvist, Simon.Hasselkvist@hydro.com  413 69 948 Logistikk o

Sekretær: Brynjar Grønås Birkeland: Brynjar.Birkeland@hydro.com 951 95 194 Elektrolyse AP 18

Mediekontakt: Monica Sævdal: Monica.Savdal@hyro.com 924 69 532 Trådstøperiet

Styremedlem: Jan Andre Yrke, Jan.Andre.Yrke@hydro.com  928 41 385 Trådstøperiet

Lærlingekontakt: Vebjørn Stonghaugen: Vebjorn.Stonghaugen@hydro.com 410 03 358 KRM